S.S.S.

S.S.S.

S.S.S.

İzmir Garaj Pro Servis Nasıl Çalışıyor?

  • İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesi'nde bulunan, oto yedek parça işletmemizde sizi karşılıyoruz ve ihtiyacınıza göre sanayimizde konu ile ilgili uzman ustamıza yönlendirmeyi yapıyoruz.

 

İzmir Garaj Pro Servis Kazancını Nasıl Sağlıyor?

  • Bu noktadaki ana hedefimiz, doğru kişiden doğru hizmetin alınmasını sağlayabilmek. Hiç kimse her alanda uzman değildir. Problemi doğru anlayıp, doğru ustaya yönlendirerek, müşterimizin daha az masrafla daha sorunsuz hizmete ulaşması için çalışıyoruz. Bu süreçte ihtiyaç olabilecek yedek parçalarda uygun fiyat vermemiz doğrultusunda bizde kazanıyoruz. Memnun ayrılan her müşterinin bize katlanarak artacak kazanç sağlayacağı bilincinde hareket ediyoruz.

 

Aracıma Yapılan İşlemlerden Nasıl Emin Olabilirim?

  • Bu noktada öncelikle 15 yıldır aynı noktada hizmet veren, Peker Oto Yedek Parça firmamıza güvenmeniz gerekiyor. Uzun yıllardır aynı sanayide olmanın avantajı ile tüm esnafı tanıyor olmamız. Hangi ustanın hangi alanda uzman olduğunu biliyor olmamız sizi doğru kişiye yönlendirip sorunsuz şekilde işinizi çözmenize fayda sağlıyor. Aracınıza yapılan işlemleri araç başında görme imkanına herzaman sahipsiniz.

 

Yapılan Hizmetin ve Parçanın Garantisi Var mı?

  • En büyük avantajı bu noktada yaşıyorsunuz. Parça giriş çıkışları, servis giriş çıkışları, km kayıtları gibi garanti sürecinde ihtiyaç olabilecek tüm dökümanları tek noktadan takip ettiğimiz için yaşanabilecek tüm problemlerde bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.